Osiągnięcia

 

logo

Sport szkolny - OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW - rok szkolny 2018/2019

 

 

 

logo

Sport szkolny - OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW - rok szkolny 2017/2018

 

sport

 

  Gminny Turniej Koszykówki chłopców

klas 7 i gimnazjum (Igrzyska Młodzieży) – II m.

 

Gminny Turniej Koszykówki dziewcząt

klas 7 i gimnazjum (Igrzyska Młodzieży) – II m.

 

Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego

dziewcząt i chłopców klas 4-6 i 7 (Igrzyska Dzieci)

awans do zawodów powiatowych

chłopcy  - II miejsce (Mateusz Rakoczy, Hubert Kucharz, Jan Tabor)

dziewczęta – II miejsce (Jagoda Kurosad, Zofia Brzezińska, Weronika Zaborowska)

 

Gminny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego

dziewcząt i chłopców klas 4-6 i 7 (Igrzyska Dzieci)

awans do zawodów powiatowych

JAGODA KUROSAD – II miejsce

ZOFIA BRZEZIŃSKA – III miejsce

MATEUSZ RAKOCZY – II miejsce

 

Gminny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego

dziewcząt i chłopców klas 7 i gimnazjum (Igrzyska Młodzieży)

awans do zawodów powiatowych

GABRIELA GÓRKA – IV miejsce

JULIA ŁAGOSZ – V miejsce

 

 Powiatowy Turniej Unihokeja

klas 4-6 (Igrzyska Dzieci) – III m.

 

     ½ Wojewódzki  Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego

dziewcząt klas 7 i gimnazjum (Igrzyska Młodzieży)

Kinga Kaczmarczyk, Julia Łagosz, Gabriela Górka – III m.

 

 Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” – etap gminny

kategoria U 10 (3-4 klasa) – awans do zawodów powiatowych

kategoria U 12 (4-5 klasa)  - awans do zawodów powiatowych

 

Gminny Turniej Unihokeja  chłopców
klas  4-6 (Igrzyska Dzieci) – I m.

 

Gminny Turniej Unihokeja dziewcząt
klas 4-6 (Igrzyska Dzieci) – II m.

 

 Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego

dziewcząt i chłopców klas 7 i gimnazjum (Igrzyska Młodzieży)

Kinga Kaczmarczyk, Julia Łagosz, Gabriela Górka – II m.

 

Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego

dziewcząt i chłopców klas 7 i gimnazjum (Igrzyska Młodzieży)

Kinga Kaczmarczyk, Julia Łagosz – I m.

Artur Guzik, Maciej Grzesiak – IV m.

 

 Powiatowy Turniej Unihokeja chłopców

klas 7 i gimnazjum (Igrzyska Młodzieży) – VI m.

 

 Powiatowy Turniej Piłki Nożnej chłopców

klas 4-6 (Igrzyska Dzieci) – IV m.

 

  Gminny Turniej Piłki Nożnej chłopców

klas 4-6 (Igrzyska Dzieci) – I m.

 

 Powiatowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt

klas 7 i gimnazjum (Igrzyska Młodzieży) – IV m.

 

Gminny Turniej Piłki Nożnej chłopców

klas 7 i gimnazjum (Igrzyska Młodzieży) – II m.

 

Gminny Turniej Piłki Nożnej dziewcząt

klas 7 i gimnazjum (Igrzyska Młodzieży) – I m.

 

 

 

 

logo

 

Osiągnięcia Naszych Uczniów w sporcie - rok szkolny 2016/2017

 

 

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej:

 - Gimnazjum: chłopcy – III miejsce

 

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego:

- Kinga Kaczmarczyk (  kl. 6 SP )  -  V miejsce indywidualnie i awans do zawodów rejonowych

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt SP :

- Dziewczęta ( SP ) -  III miejsce

 

 Powiatowy Turniej Piłki Koszykowej - Świątniki Górne:

- Dziewczęta ( SP ) –  I miejsce

 

Turniej Piłki Koszykowej – ½ wojewódzkich: 

- Dziewczęta ( SP ) –  I miejsce

- Chłopcy ( SP ) –  III miejsce

 

Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej:

- Dziewczęta ( SP ) –  III miejsce

 

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej – Ochojno:

- Gimnazjumchłopcy

Turniej Tenisa Stołowego:

- Kinga Kaczmarczyk ( kl. 6 SP ) -  XVII miejsce w etapie rejonowym

 

 

Copyright © 2017 SPO Wołowice | Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja: CreativeDesign