ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W WOŁOWICACH

logo-xs.png
 
SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 2 W WOŁOWICACH
 
 
 

BIAŁA SZKOŁA 2018

W godzinach dopołudniowych uczniowie doskonalili jazdę na nartach na stoku w Witowie. Zajęcia narciarskie odbywały się pod czujnym  okiem instruktorów narciarstwa. Po pobycie na stoku dzieci relaksowały się i regenerowały swoje siły między innymi w zakopiańskim Aquaparku czy na kręgielni. Dwukrotnie uczniowie wybrali się do kina. Dużą radość sprawiła uczestnikom obozu wycieczka do Lodowego Labiryntu w Zakopanem.

Uczniowie wzięli udział w warsztatach plastycznych – uczyli się techniki malowania na szkle. Doskonalili się muzycznie - ucząc się piosenek  oraz zapoznając z gwarą i góralskim strojem.   Powodzeniem cieszył się także wieczór kolęd.  

Atrakcją pobytu była rywalizacja sportowa; uczestnicy obozu zmagali się w rozgrywkach w tenisa stołowego oraz w turnieju piłkarzyków.  Imprezą dostarczającą niezwykłych emocji był Slalom Narciarski. Wszystkie zdobyte dyplomy i medale zostały wręczone podczas uroczystego zakończenia turnusu.

Biorąc udział w konkursie  na najczystszy pokój, dzieci uczyły się współodpowiedzialności, samodzielności, współdziałania w grupie i zdrowej rywalizacji.

Wspólnie spędzone dni na pewno na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników, a zawiązane międzyszkolne przyjaźnie będą czekały na następne spotkanie.

kliknij aby zobaczyć galerię

 

Copyright © 2017 SPO Wołowice | Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja: CreativeDesign